umów się na wizytę: +48 (68) 470 66 11 | +48 881 001 955

Aquapure - zabieg odmładzający

Aquapure - przeciwdziała wielu problemom skórnym dzięki różnorodnym programom leczenia, które poprawiają elastyczność skóry, odmładzają ją i odżywiają, dając długotrwałe efekty.

Rozwiązania kosmetyczne o udowodnionej skuteczności 

Najwyższej jakości, starannie dobrane składniki i naturalne ekstrakty roślinne powodują wyraźne rozjaśnienie i odmłodzzenie skóry. 

 Warto wiedzieć

Na czym polega zabieg AQUAPURE?

Zabieg AQUAPURE polega na usuwaniu martwych komórek naskórka oraz zanieczyszczeń z poierzchni skóry z równoczesną aplikacją specjalistycznych substancji aktywnych dobranych do problemu skóry o działaniu oczyszczającym, nawilżającym i odmładzającym.

Czy zabieg jest bolesny ?

Jest to zabieg bezbolesny, nienwazyjny i komfortowy. Polecany również jako sposób na uzyskanie szybkiego efektu bankietowego, ponieważ zabiegowi nie towarzyszy okres rekonwalestencji. Czas trwania zabiegu wynosi od 30 do 60 minut.

Jakich efektów można oczekiwac po zabiegu?

Różnicę w poprawie wyglądu skóry widać już po pierwszym zabiegu.

Cera staje się oczyszczona, wygładzona i promienna, a efekt utzymuje się ponad 7 dni. 

Ile zabiegów trzeba wykonać?

Abypoprawić wygląd cery trądzikowej lub drobnych zmarszczek i przebarwień, zaleca się przeprowadzenie serii 6-8 zabiegów (1-2 zabiegi w tygodniu). 

Jak wygląda zabieg?

Sam zabieg składa się z kilku etapów, o różnorodnym działaniu i przeznaczeniu. Pierwszym z nich to oczyszczanie skóry pacjenta przy pomocy substancji złuszczających. 

Następnie, na oczyszczoną skórę nanoszone są unikalne substancje aktywne zawierające przeciwutleniacze, składniki, przeciwzapalne i nawilżające. 

Kolejnym etapem jest masaż koncówkami zabiegowymi, które powodują relaksacje i poprawiają ukrwienie, co widocznie wygładza skórę, niweluje zmarszczki i zmęczony wygląd. 

Na tym etapie wykorzystujemy technikę elektroporacji z możliwością aplikowania wybranego serum, które dodatkowo odżywia skórę i sprzyja regeneracji.


AquaPure - zabiegi na twarzAquaPure - zabiegi na twarzAquaPure - zabiegi na twarzAquaPure - zabiegi na twarz

dermo estetic monitoring dermo estetic parking dermo estetic platnosc karta dermo estetic winda dermo estetic mediraty Dermo Estetic Facebook
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X