umów się na wizytę: +48 (68) 470 66 11 | +48 881 001 955

Mezoterapia Mikroigłowa Dermapen 4

JAK DZIAŁA DERMAPEN?

DERMAPEN - stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze.

Dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia intensywną stymulację fibloblastów.

Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Kontrolowana precyzja DERMAPEN pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działanai w procesie bobudzanai komórek skóry i odbudowy jej struktury.

Dlaczego warto się poddać zabiegowi DERMAPEN?

  1. POPRAWA JAKOŚCI SKÓRY - Metoda mikronakłuwania frakcyjnego, poprzez stymulację produkcjii kalogenu i uruchamianiu procesów naprawczych poprawia napięcie i elastyczność skóry, poprawia jej ukrwienie i odżywienie oraz zmniejsza wodoczność drobnych zmrszczek.
  2. UJEDNOLICENIE KOLORU SKÓRY - Dzieki zdolności do regulacji procesów melanogenezy uzyskujemy ujednolicenie koloru i struktury skóry. W leczeniu przebarwień polecamy połączenie zabiegu DERMAPEN z peelingiem.
  3. LECZENIE BLIZN - Znaczną poprawę wyglądu skóry możemy uzyskać zarówno przy bliznach potrądzikowych jak również pooperacyjnych i pooparzeniowych. Stymulując procesy regeneracyjne powodujemy,v że organizm jakby od wewnątz wytwarza nową skórę, która zasępuje bliznę. Działamy więc nie tylko od zewnątrz ale przebudowujemy strukturę skóry od środka.
  4. LECZENIE ROZSTĘPÓW - Podobny mechanizm działania mikronakłuwania frakcyjnego wykorzystujemy w leczeniu rozstępów, które są rodzajem blizny. Stymulacja rozstępów skutkuje zmniejszeniem ich widoczności i poprawy jakości skóry w ich obrębie.
  5. GŁĘBOKIE PRZEKONANIE SUBSTANCJI AKTYWNYCH - Mikronakłuwanie frakcyjne skóry pozwala również na wprowadzenie substancji czynnych w głąb skóry, dzięki czemu zabieg jest jeszcze bardziej skuteczny. W tym celu stosuje się koktajle mezoterapeutyczne jak Derma+,osocze bogatopłytkowe, preparaty na bazie kwasu hialuronowego,krzemionki,aminokwasów w zależności od wskazania i leczonego obszaru skóry.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Zabieg z zastosowaniem DERMAPEN trwa około 30-45 minut. Skórę znieczulamy kremem znieczulającym, następnie dokładnie dezynfekujemy. Urządzenie daje nam wyjatkową możliwość dobrania głębokości wkłuć, w zależności od okolicy, wskazania i grubościskóry.

Możemy wykonać mikronakłuwanie w zakresie od 0,2 mm do 3,0 mm, zmieniając głębokość w trakcie zabiegu. W ten sposób, po naniesieniu na skórę odpowiedniego preparatu wykonujemy kilka pasaży celem jak najdokładniejszego pokrycia leczonych powierzchni.

W trakcie zabiegu widoczne jest równomierne zaczerwienienie skóry, z możliwością punktowego krwawienia.

Mimo głębokiego nakłuwania do 3,0 mm, nie dochodzi do powstania krwiaków i siniaków.

Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa gorąco i lekkie pieczenie. do pielęgnacji pozabiegowej zalecamy stosowanie kremów łagodzących, regenerujących.

Następnego dnia skóra może być lekko zaróżowiona i napięta, jak po lekkim oparzeniu słonecznym.

Zarówno po samym zabiegu jak i w kolejnych dniach polecamy stosowanie specjalistycznych podkładów medycznych, które przyspieszają gojenie i pozwalają skórze oddychać.

Po 3-4 dniach może pojawić się delikatne złuszczanie.

Po 5-7 dniach możesz już cieszyć się efektami terapii DERMAPEN.

Rejestracja telefoniczna +48 68 470 66 11 lub +48 881 001 955

Serdecznie Zapraszamy !


Dermanpen 4 (efekty zabiegów)Dermanpen 4 (efekty zabiegów)Dermanpen 4 (efekty zabiegów)Dermanpen 4 (efekty zabiegów)Dermanpen 4 (efekty zabiegów)Dermanpen 4 (efekty zabiegów)Dermanpen 4 (efekty zabiegów)Dermanpen 4 (efekty zabiegów)Dermanpen 4 (efekty zabiegów)Dermanpen 4 (efekty zabiegów)Dermanpen 4 (efekty zabiegów)Dermanpen 4 (efekty zabiegów)Dermanpen 4 (efekty zabiegów)Dermanpen 4 (efekty zabiegów)

dermo estetic monitoring dermo estetic parking dermo estetic platnosc karta dermo estetic winda dermo estetic mediraty Dermo Estetic Facebook
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X