umów się na wizytę: +48 (68) 470 66 11 | +48 881 001 955

Chirurgi plastycznej

Chcesz pozbyć się kompleksów ? Pragniesz poczuć się lepiej we własnej skórze ?

W Gabinecie Chirurgii Plastycznej w Centrum Medycznym ESKULAP w Żarach przyjmuje;

Chirurgia jest dziedziną, której zawsze poświęcałem wiele czasu i energii. Już w trakcie studiów na wrocławskiej Akademii Medycznej czynnie działałem w kołach naukowych przy I Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej oraz przy Klinice Chirurgii Naczyniowej Ogólnej i Transplantacyjnej.

Od 2011 r swoje zainteresowania rozwijam również asystent Zakładu Chirurgii Eksperymentalnej i Badania Biomateriałów UM we Wrocławiu, gdzie zajmuję się badaniami nad nowoczesnymi materiałami mogącymi w przyszłości znaleźć zastosowanie w medycynie.

Jednak to Chirurgia Plastyczna znajduje szczególne miejsce w kręgu moich zainteresowań. Nieustanne szkolenie oraz doskonalenie umiejętności zawodowych pozwalają mi być na bieżąco z nowoczesnymi technikami operacyjnymi. Uzyskanie tytułu lekarza, rozpoczęcie wymarzonej specjalizacji z chirurgii plastycznej pozwalają na co dzień przywracać moim pacjentom radość z życia oraz wiarę w siebie.

Mając na uwadze szczególne potrzeby moich pacjentów przeprowadzam również małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej ( wypełnianie zmarszczek preparatami kwasu hialuronowego, powiększanie ust, lifting nićmi PDO).

Pozwalają one uzyskać poprawę w zakresie wyglądu, czy pewnych asymetrii z pominięciem długiego okresu rekonwalescencji po tradycyjnych operacjach.

PROPONOWANE USŁUGI:


dermo estetic monitoring dermo estetic parking dermo estetic platnosc karta dermo estetic winda dermo estetic mediraty Dermo Estetic Facebook
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X