umów się na wizytę: +48 (68) 470 66 11 | +48 881 001 955

Testy genetyczne GENOdiagDIETA

Jest pomocna ludziom, którzy pomimo starań nie mogą zrzucić zbędnych kilogramów. Okazać się może, że stosowana dieta wybitnie nie służy danej osobie, gdyż jej geny predysponują do magazynowania tłuszczów. Co ważne profil genetyczny towarzyszy nam od narodzin do śmierci, sensowne jest więc jego oznaczenie już u małego dziecka.

GENOdiagDIETA pozwala kształtować właściwe, dostosowane do predyspozycji genetycznych nawyki żywieniowe już od najmłodszych lat – może stanowić swego rodzaju polisę zdrowotną dziecka. Uwarunkowania genetyczne często ujawniają się dopiero z wiekiem lub w specyficznych stanach fizjologicznych, takich jak ciąża. Dlatego nawet osoby „od zawsze” szczupłe i zdrowe mogą skorzystać na poziomie swojego frofilu genetycznego.

Co Otrzymasz Po Wykonaniu Pakietu GENOdiagDIETA?

Wynikiem badania jest opracowanie indywidualnego profilu genetycznego dla diety spersonalizowanej stanowiącego podstawę da opracowania optymalnej diety. Nie będzie to standardowa tabela z wynikiem ilościowym tylko całą „książka” z opisem własnego typu nutrigenetycznego i wskazań co do diety. Pełna oferta genetyczna składa się z trzech oddzielnych pakietów oraz opcji pełnej łączącej je jedną całość.


dermo estetic monitoring dermo estetic parking dermo estetic platnosc karta dermo estetic winda dermo estetic mediraty Dermo Estetic Facebook
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X