umów się na wizytę: +48 (68) 470 66 11 | +48 881 001 955

Laserowe Leczenie Żylaków

Laserowe Leczenie i usuwanie żylaków kończyn dolnych

W naszym centrum medycznym w Żarach dysponujemy szeregiem metod usuwania żylaków począwszy od tradycyjnego streepingu do zamykania żył za pomocą nowoczesnego lasera EVT

W gabinecie konsultacji specjalistycznych udziela:

Wykonujemy następujące zabiegi:

O ZABIEGU

Jest to nowa metoda zamykania żylaków, która stanowi doskonałą alternatywę wobec tradycyjnych zabiegów chirurgicznych. Nowoczesna metoda polega na zamknięciu żył od wewnątrz.

Zabiegi laserowe zmniejszają ryzyko wystąpienia zatorów w kończynach dolnych. Leczenia żylaków nie powinno się zbyt długo odkładać szczególnie, gdy ciężkość nóg staje się nie do wytrzymania, a w łydkach odczuwane są silne skurcze.

Leczenie przy użyciu lasera sprawdza się idealnie - dla ludzi, którzy z problemem borykają się już wiele lat i tym samym żyły są obrzęknięte i znacznie powiększone.

Przed zabiegiem przeprowadza się badanie USG dopplerowskie - w celu określenia stopnia niewydolności żylnej.

Zabieg wiąże się ze znacznie krótszym okresem rekonwalescencji, w porównaniu do tradycyjnych metod chirurgicznych. Krwiaki, siniaki po zabiegu są mniejsze i dochodzi do ich szybszego zagojenia , na skórze nie ma żadnych blizn.

ZNIECZULENIE I CZAS ZABIEGU

Podczas zabiegu pacjent nie odczuwa bólu, gdyż otrzymuje znieczulenie miejscowe. Zabieg trwa ok. 30-45 minut i jest przeprowadzany w warunkach ambulatoryjnych. W tym samym dniu pacjent wypisany jest do domu ,a następnego dnia jest w pełni aktywny fizycznie.

ZALETY LASERA ELVES PainLess:

ZELECENIA PRZED ZABIEGIEM

PO ZABIEGU USUWANIA ŻYLAKÓW:

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA:

LEKARZ WYKONUJĄCY ZABIEG LASEROWEGO USUWANIA ŻYLAKÓW

Laserowe Usuwanie / Leczenie Żylaków Kończyn Dolnych wykonuje - Lek.med. Janusz Stankiewicz - specjalista chirurg (30 lat doświadczenia)

CENA ZABIEGU

Cena zabiegu Laserowego Usuwania Żylaków - 3000 zł

Rejestracja pacjentów

telefonicznie +48 68 470 65 72 lub osobiście w rejestracji głównej w Żarach


dermo estetic monitoring dermo estetic parking dermo estetic platnosc karta dermo estetic winda dermo estetic mediraty Dermo Estetic Facebook
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X