umów się na wizytę: +48 (68) 470 66 11 | +48 881 001 955

Redukcja zmarszczek

Zmarszczki-  na naszych twarzach to nie tylko oznaki mijającego czasu.
Wygładzanie zmarszczek to jeden z częściej stosowanych zabiegów w medycynie estetycznej. Usuwanie zmarszczek można skutecznie i szybko uzyskać zarówno dzięki toksynie botulinowej, wypełniaczom takim jak kwas hialuronowy czy poprzez zabiegi typu mezoterapia igłowa z osoczem bogatopłytkowym.

Botox- doskonale radzi sobie z redukowaniem zmarszczek, szczególnie w okolicach brwi, oczu i na czole, a przy okazji wygładza skórę twarzy. Zabiegi medyczne wykorzystujące tę substancję są stosunkowo proste i nieinwazyjne, przynoszą one szybkie oraz zadowalające większość pacjentów rezultaty.

Sposób wykonania zabiegu

Preparat wprowadzany jest za pomocą cienkiej strzykawki w określony mięsień odpowiadający za mimikę konkretnej części twarzy w celu zatrzymania jego pracy, a co za tym idzie skurczenia się skóry. Dzięki temu wydaje się ona mniej pofałdowana, a tworzące zmarszczki bruzdy ulegają wygładzeniu i wyrównaniu.

W rezultacie skóra staje się gładka i bardziej elastyczna, wygląda przy tym znacznie młodziej, zdrowiej, sympatyczniej i mniej surowo. Botox nie unieruchamia jednak pozostałych mięśni, nie ma więc obaw, że pozbawi twarz mimiki.
Zmarszczki bardzo skutecznie i trwale wygładza zabieg radiofrekwencji mikroigłowej. 


dermo estetic monitoring dermo estetic parking dermo estetic platnosc karta dermo estetic winda dermo estetic mediraty Dermo Estetic Facebook
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X