umów się na wizytę: +48 (68) 470 66 11 | +48 881 001 955

Vanquish

Vanquish - jest to urządzenie do redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki zastosowaniu technologii LAHF (Large Area High-frequency Field - wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości) w trakcie zabiegu redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się w sposób nieinwazyjny, bezkontaktowy i w pełny zautomatyzowany.

JAK DZIAŁA:

VANQUISH dzięki technologii LAHF umożliwia selektywną redukcję tkanki tłuszczowej. Oddziałuje na tkanki za pomocą emisji skoncentrowanej wielkoobszarowej energii HF. Jej częstotliwości różnią się w zależności od tego, do jakiej warstwy mają dotrzeć i są dobrane tak, aby jak najlepiej oddziaływać na głęboko położoną tkankę tłuszczową, umożliwiając jej likwidację i nie wpływając na otaczające ją inne tkanki.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Podczas zabiegu, głowica emitująca energię umieszczana jest nad wybranym obszarem. W czasie jej działania, skóra jest bezpiecznie chłodzona przez powietrze, a skoncentrowane wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości precyzyjne oddziałuje na głęboko położoną tkankę tłuszczową, utrzymując ją w temperaturze wyższej niż tkanki znajdujące się wokół niej. Przebieg zabiegu wymaga tylko obecności operatora przy urządzeniu i nadzorowanie pracy systemu, co zapewnia komfort pacjentowi. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny. W trakcie jego trwania będziesz odczuwała przyjemne ciepło. Zaleca się wykonanie serii 4 zabiegów w odstępach co 5-7 dni.

CZAS TRWANIA: 30 min


dermo estetic monitoring dermo estetic parking dermo estetic platnosc karta dermo estetic winda dermo estetic mediraty Dermo Estetic Facebook
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X