umów się na wizytę: +48 (68) 470 66 11 | +48 881 001 955

HIFU ULTRASKIN II

Zaletą HIFU Ultraskin II jest możliwość stymulacji głębokich partii skóry w sposób nieinwazyjny, bez naruszenia ciągłości naskórka, czego wynikiem jest lipoliza miejscowych złogów tkanki tłuszczowej i natychmiastowy efekt liftingu. Technologia zastosowana w urządzeniu gwarantuje operatorowi największą kontrolę w regulowaniu gęstości i długości impulsów oraz wysoką energię, co widocznie przykłada się na efekty zabiegów zarówno na twarzy, jak i na ciele.

Bezoperacyjny Lifting Twarzy

Redukcja podwójnego podbródka

KOMU DEDYKOWANY JEST ZABIEG ?

Zabieg Ultraskin II Absolute polecany jest wszystkim osobom, które:

DLACZEGO WARTO ?

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Nowoczesna technologia HIFU Ultraskin II Absolute gwarantuje wysoki komfort zabiegu oraz nie wymaga użycia znieczulenia.

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU?

Przez kilka dni od zabiegu, wychodząc na zewnątrz stosuj krem z filtrem przeciwsłonecznym. Skórę po zabiegu pielęgnuj kremem nawilżającym.

DLACZEGO ULTRASKIN II ABSOLUTE:

JAK DZIAŁA TECHNOLOGIA ULTRSKIN II ABSOLUTE

Ultraskin II Absolute to najsilniejsza bezinwazyjna forma terapii zwiększająca jędrność i napięcie skóry oraz efektywnie zmniejszająca warstwę tkanki tłuszczowej.

Zastosowanie technologii HIFU sprawia, że zabieg jest nieinwazyjny. Oznacza to, że nie dochodzi do naruszenia ciągłości naskórka oraz uszkodzeń tkanek przyległych, dlatego też bezpośrednio po zabiegu pacjent może powrócić do swoich codziennych aktywności.

Rezultatem zabiegu jest natychmiastowe napięcie, oraz pobudzenie organizmu do naturalnych procesów regeneracji, gojenia i przebudowy tkanek. Końcowym efektem zabiegu jest widoczne zmniejszenie wiotkości skóry i długotrwały efekt liftingu.

Ultraskin II Absolute równie efektywnie zmniejsza też warstwę tkanki tłuszczowej doprowadzając do rozpadu adipocytów przez ogniskowanie fali ultradźwiękowej na głębokości 13 mm. Skoncentrowane fale ultradźwiękowe emitowane przez urządzenie trwale redukują komórki tłuszczowe, które są w naturalny sposób absorbowane, a następnie usuwane z organizmu w procesach metabolicznych.

Już jeden zabieg Ultrskin II Absolute pozwala na uzyskanie naturalnych i długotrwałych rezultatów.

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu mieszkańców Żarów, Zielonej Góry oraz okolic.


Mikroigłowa RF SecretMikroigłowa RF SecretMikroigłowa RF SecretMikroigłowa RF SecretMikroigłowa RF Secret

dermo estetic monitoring dermo estetic parking dermo estetic platnosc karta dermo estetic winda dermo estetic mediraty Dermo Estetic Facebook
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X