umów się na wizytę: +48 (68) 470 66 11 | +48 881 001 955

Laserowe Usuwanie Tatuaży

Tatuaż - dla jednych jest ozdobą i odzwierciedleniem pasji, lub wspomnień, dla innych - oszpeceniem, niepotrzebną modyfikacją . Tatuaż od setek tysięcy lat zdobi (lub szpeci) ludzką skórę.

Już w grudniu dostępne będą nowe zabiegi Usuwania Tatuaży Laserem FOTONA Star Walker

INNOWACYJNY LASER STARWALKER FOTONA JUŻ W DERMO-ESTETIC !

StarWalker jest efektem 50 lat pracy i doświadczeń renomowanej firmy Fotona. Nowoczesne urządzenie odmienia podejście do laseroterapii oraz dużo skuteczniej likwiduje tatuaże oraz inne niedoskonałości skóry.


DERMOE-STETIC jest czwartą jednostką medyczną  w Polsce, która wprowadziła do swojej oferty wielofunkcyjny laser StarWalker. Innowacyjne urządzenie firmy Fotona dysponuje aż 4 długościami fal laserowych i 14 trybami pracy. Laser StarWalker to bezkonkurencyjny lider w dziedzinie usuwania tatuaży, likwidacji przebarwień, zmian naczyniowych oraz epilacji.

Laser FOTONA StarWalker to nowatorskie urządzenie firmy Fotona, które emituje energię o wielkiej mocy, stosując przy tym ultra-krótkie impulsy. Zabiegi z użyciem lasera StarWalker przynoszą doskonałe rezultaty w laserowym leczeniu trądziku, rozstępów, blizn oraz świetnie sprawdza się do epilacji. Urządzenie wykorzystuje po raz pierwszy specjalne rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że zabiegi są maksymalnie efektywne oraz bezpieczne.

Podstawowym, choć niejedynym zastosowaniem lasera StarWalker jest laserowe usuwanie tatuaży. Urządzenie sprawia, że zabieg usuwania tatuaży przenosi się na wyższy poziom. Za jego pomocą możliwe jest usunięcie nawet najgłębiej położonych tatuaży, o złożonym składzie chemicznym oraz o dużej ilości barwika. Innowacja lasera StarWalker wynika z faktu, że do emitowania energii o olbrzymiej mocy wykorzystuje bardzo krótkie impulsy. Ponadto, laser potrafi emitować różne długości fal: 1064 nm, 532 nm, 585 nm i 650 nm, co sprawia, że ma bardzo szerokie spektrum zastosowań. System nie uszkadza naskórka i tkanek otaczających obszar zabiegowy, co również jest bardzo ważne dla Pacjentów.

NAJLEPSZY ZABIEG

StarWalker jest prawdziwym przełomem w dziedzinie laseroterapii oraz medycyny estetycznej. Wyróżnia się najnowocześniejszą technologią i największym bezpieczeństwem zabiegów.

SZYBKIE EFEKTY

Już po pierwszym zabiegu z użyciem laser StarWalker Pacjenci mogą cieszyć się widocznymi efektami. Jednakże należy pamiętać, że tylko pełna kuracja ustalona przez specjalistę pozwala osiągnąć długotrwałe rezultaty i na stałe pozbyć się niedoskonałości.

WIDOCZNA POPRAWA

Niechciany tatuaż, owłosienie czy widoczne przebarwienia – laser StarWalker rozwiązuje wszelkie problemy estetyczne Pacjentów i pomaga przywrócić im komfort psychiczny.

Efekty; 

Likwidacja tatuażów (czarnych i kolorowych)
Usunięcie makijażu permanentnego
Redukcja przebarwień i zmian naczyniowych
Efekt anti-aging
Trwałe usunięcie owłosienia
Redukcja rozstępów i blizn
Poprawa napięcia skóry
Usunięcie brodawek
Leczenie trądziku różowatego

Wskazania;

Tatuaże
Makijaż permanentny
Przebarwienia, odbarwienia, melasma, plamy soczewicowate
Fotouszkodzenia skóry
Zmarszczki, utrata jędrności, wiotkość skóry
Rozszerzone pory (ujścia gruczołów łojowych)
Trądzik pospolity i blizny potrądzikowe
Blizny i rozstępy
Zmiany naczyniowe, „pajączki”, żylaki, rumień
Trądzik różowaty
Zbędne owłosienie twarzy i ciała
Intensywny zarost męski
Brodawki
Grzybica paznokci

Serdecznie Zapraszamy!

Rejestracja telefoniczna 788 219 901 lub 68 470 66 11


FotonaFotonaFotonaFotonaFotonaFotona

dermo estetic monitoring dermo estetic parking dermo estetic platnosc karta dermo estetic winda dermo estetic mediraty Dermo Estetic Facebook
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X