umów się na wizytę: +48 (68) 470 66 11 | +48 881 001 955

BTL EMBODY

ZBUDUJ SWOJE MIĘŚNIE!


BTL EMBODY to idealny zabieg dla osób marzących o szczupłej i wysportowanej sylwetce!

SPRĘŻYSTA, WOLNA OD CELLULITU SKÓRA…

Amerykański portal RealSelf poświęcony medycynie przeprowadził badania, z których wynika, że aż 98% konsumentów szuka sposobów na redukcję tkanki tłuszczowej z jednoczesnym wymodelowaniem sylwetki.

JAK TO DZIAŁA??

Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej częstotliwości - HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology) – energia ta jest skuteczna w rozbudowie mięśni, ponieważ potrafi wywołać i utrzymać przez wiele sekund supermaksymalne skurcze ( „ćwiczy” mięśnie ze znacznie większą mocą i częstotliwością niż jest to możliwe podczas jakiegokolwiek treningu ! ) W czasie jednego zabiegu wywoływanych jest około 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów.

TY ODPOCZYWASZ, MIĘŚNIE CIĘŻKO PRACUJĄ…


Tkanka mięśniowa musi przystosować się do tak ekstremalnego treningu. Dlatego wytwarza nowe włókna mięśniowe , zwiększa gęstość i objętość mięśni, to powoduje ,że mięśnie są większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Ponieważ w trakcie zabiegu BTL EMBODY mięśnie wykonują ponad maksymalne skurcze, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie energia i to w ekstremalnych dawkach. Dlatego organizm uwalnia potężną ilość energii z najbliżej położonych komórek tłuszczowych. Efekt kaskadowy uruchamia intensywną lipolizę. I tak dochodzi do spalenia tkanki tłuszczowej znajdującej się w sąsiedztwie kurczących się mięśni.

PŁASKI BRZUCH BEZ SKALPELA, INIEKCJI, REKONWALESCENCJI I BÓLU

Jeden zabieg zapewnia mięśniom wysiłek porównywalny do 20 tysięcy brzuszków. W ciągu 30 minut (tyle trwa jeden zabieg) maszyna pobudza mięśnie brzucha do tak intensywnej pracy ! Celem treningu jest płaski i umięśniony brzuch i to bez względu na płeć. Supramaksymalne skurcze wywołują wzrost masy mięśniowej oraz spalają podskórny tłuszcz, zasłaniający mięśnie brzucha

UNIESIONE, JĘDRNE I KSZTAŁTNE POŚLADKI

W przypadku treningu pośladków 30-minutowa sesja zastępuje 20 tysięcy przysiadów. W trakcie treningu energia HIFEM wywołuje intensywne, supramaksymalne skurcze, które wzmacniają mięśnie pośladków i jednocześnie redukują tkankę tłuszczową w tym obszarze. Trening nie wymaga żadnej aktywności ani też rekonwalescencji

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

BRZUCH

POŚLADKI

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG EMBODY??

Polecamy zabieg osobom, które:

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU


CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGÓW

Optymalna seria zabiegów składa się z minimum 4 sesji (wykonywanych co 2-3 dni). Treningi brzucha i pośladków trwają 30 minut. Efekt jednego zabiegu można porównać do 6 tygodni ćwiczeń ! Pierwsze rezultaty zauważalne są po 2-4 tygodniach od ostatniego treningu. To tak niewiele aby w nieinwazyjny sposób podnieść, ujędrnić i wyszczuplić pośladki czy też wzmocnić mięśnie , zredukować nierówności i zwęzić talię. Przecież każdy z nas marzy o jędrnych pośladkach i płaskim, lekko wyrzeźbionym brzuchu.

INNOWACJA W ODCHUDZANIU!

Skuteczność i bezpieczeństwo BTL EMBODY zostały przetestowane za pomocą renomowanych metod naukowych (rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, USG i histologicznie) w 13 niezależnych badaniach wieloośrodkowych w USA. - dodal bym zdjecie ktore znajduje sie w zalaczniku usg1 i usg 2 mają być koło siebie.

Badania kliniczne wykazały, że terapia składająca się z 4 zabiegów to:


dermo estetic monitoring dermo estetic parking dermo estetic platnosc karta dermo estetic winda dermo estetic mediraty Dermo Estetic Facebook
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X