umów się na wizytę: +48 (68) 470 66 11 | +48 881 001 955

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie laserem Alma Harmony - jest jednym z najbardziej ulubionych zabiegów wśród kobiet i mężczyzn. Aby nasza skóra stała się jaśniejsza, bardziej gładka i promienna, powinniśmy działać już w czasie pojawiających się objawów fotostarzenia.
Na czym polega zabieg fotoodmładzania Alma Harmony?
dostarcza energię w chromofory melaniny i hemoglobiny w skórze. Inteligencja urządzenia pozwala skutecznie je wyodrębnić i wysłać do nich wiązki światła, za sprawą których usuwamy niepożądane zmiany skórne. Namnażający się kolagen powoduje, że skórze wraca sprężystość i jędrność, a w efekcie cera Pacjenta zyskuje witalność.
Fotoodmładzanie - jest niezwykle szybkim i bezbolesnym zabiegiem. Zabieg nie wymaga podania znieczulenia miejscowego, jest wyjątkowo bezpieczny. Wiązka lasera naświetla głębsze warstwy skóry nie naruszając jej zewnętrznych warstw.
Ile razy należy powtórzyć zabieg?
Zabieg powinniśmy wykonać w zależności od kondycji skóry. Zaleca się wykonanie serii 2-4 zabiegów, w odstępach 4 tygodni. Efekt zabiegów jest już widoczny po dwóch tygodniach.
Jak skuteczne są zabiegi?
Po wykonaniu zabiegu - efekty widoczne są niemal natychmiastowo, jednak najlepsze, najbardziej widoczne rezultaty, uzyskujemy po wykonaniu serii.
W wyniku czego skóra zyskuje naturalny, zdrowy, oraz wyrównany koloryt, ulega naprężeniu dzięki czemu poprawia się kształt owalu twarzy.


dermo estetic monitoring dermo estetic parking dermo estetic platnosc karta dermo estetic winda dermo estetic mediraty Dermo Estetic Facebook
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X