umów się na wizytę: +48 (68) 470 66 11 | +48 881 001 955

Venus Legacy

VENUS LEGACY - to platforma medyczna, dzięki której można wykonać zabiegi bez bólu, bez dyskomfortu, bez okresu rekonwalestencji - służy do:

Cała prawda - Nie ma znaczenia kształt ciała, odcień skóry, dieta czy trening. Z upływem czasu skóra traci elastyczność, a proces produkcji kolagenu zostaje zaburzony. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, cellulit i coraz trudniej pozbyć się nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Czy marzysz o niedrogim, komfortowym zabiegu, który zapewni doskonałe efekty bez okresu rekonwalestecencji? 

Proste rozwiązanie

Venus Legacy LiftFX i SculptFX

W końcu mamy dla Ciebie nieinwazyjne i bezbolesne rozwiązanie. Połączenie multipolarnej fali radiowej (RF) z impulsowym polem magnetycznym ( Magnetic Pulse Therapy) oraz technologii VariPulse pozwala na pozbycie się Twoich problemów umożliwiając kształtwanie sylwetki oraz zwiększenie elastyczności skóry twarzy i ciała. Już dziś sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Wszystko o LiftFX i SculptFX  - Czym jest LiftFX i SculptFX ?

Jest to technologia umożliwiająca podniesienie temperatury w obszarze zabiegowym w sposób jednolity i gwarantujący doskonały rezultat. Efektem zabiegu jest kurczenie włókien kolagenowych oraz stymulacja nowych, a także tworzenie fibroblastów, naczyń krwionośnych i lipolizę. 

Ile zabiegów będę potrzebować?

Ilość potrzebnych zabiegów będzie się różnić u poszczególnych pacjentów, gdyż jest to zależne od indywidualnych predyspozycji. Należy skosultować tę kwestię z kosmetologiem, aby dobrać odpowiednią ilość zabiegów.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Tak. Technologie multipolarnej fali radiowej z impulsowym polem magnetycznym od lat są stosowane w medycynie przez co są sprawdzone, bezpieczne i skuteczne. Kosmetolog przeprowadza wywiad zabiegowy gdzie określa cel terapii, a następnie ustala, które z zabiegów są dla Ciebie odpowiednie.

Czy potrzebny jest okres rekonwalescencji?

Nie. Standardowo zabieg zajmuje niecałę 30 minut i nie powoduje skutków ubocznych. Zabieg można wykonać w przerwie na lunch i po wszystkim wrócić do pracy.

Venus Legacy - to urządzenie do modelowania i konturowania Twojego ciała - dzięki któremu:

Venus Legacy - To Prawdziwa i Sprawdzona REWOLUCJA w medycynie Estetycznej 

Zapraszamy do rejestracji na zabiegi:

Serdecznie Zapraszamy !


dermo estetic monitoring dermo estetic parking dermo estetic platnosc karta dermo estetic winda dermo estetic mediraty Dermo Estetic Facebook
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X