umów się na wizytę: +48 (68) 470 66 11 | +48 881 001 955

Odmładzanie Laserem Frakcyjnym

PIXEL ALMA HARMONY  - DERMABRAZJA LASEROWA

SKUTECZNOŚĆ GWARANTOWANA

Bezustanny upływ czasu daje się we znaki naszej skórze, w konsekwencji czego wraz z biegiem czasu na ciele i twarzy każdego z nas pojawiają się nieestetyczne zmarszczki. Proces starzenia się jest niemożliwy do zahamowania, ale jego oznaki jak najbardziej da się skutecznie i trwale zniwelować. Od dawien dawna ludzkość poszukuje efektywnych metod bezpiecznego przedłużenia nieskazitelnego wyglądu skóry. W XXI wieku wreszcie śmiało można stwierdzić, iż znaleziono odpowiednie sposoby na przedłużenie pełnej blasku i promiennej cery. Jak?

NOWATORSKI ZABIEG

Jednym ze specjalistycznych zabiegów poprawiających wygląd starzejącego się ciała jest dermabrazja laserowa Pixel, której zastosowanie pozwala na wyraźne polepszenie zarówno tekstury, jak i kolorytu skóry. To pewna walka z nieestetycznymi brązowymi plamami starczymi oraz zmarszczkami. Wystarczy kilka sesji, aby dostrzec znaczącą poprawę. Skóra nabiera młodzieńczego wyglądu, jest bardziej jędrna, mniej szorstka i elastyczna.

Pixelowa dermabrazja laserowa, czyli innymi słowy zabieg resurfacingu, nie powoduje żadnych skutków ubocznych, a jego wykonanie jest zupełnie bezbolesne. Regularnie przeprowadzany przynosi oszałamiające skutki w stosunkowo krótkim czasie. Skóra poddawana tego rodzaju działaniu z zakresu medycyny estetycznej nabiera świeżości i zdrowego wyglądu.

NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Podstawą skuteczności pixelowej dermabrazji skóry okazuje się wykorzystanie zasady mikrourazów termicznych, bazując jednakże na pozostawieniu zdrowych mostków, które przyspieszają procesy regeneracji. Tym samym, resurfacing stymuluje naturalną odnowę skóry, znacząco przyczyniając się do zintensyfikowania tempa wzrostu zdrowych komórek. W efekcie poddający się zabiegowi pacjent może cieszyć się gładką, lśniącą i napiętą skórą.

CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ?

Standardowo, zadowalające efekty dermabrazji pixelowej uzyskiwane są po dwóch – czterech sesjach, jakie zaleca się wykonywać w odstępach miesięcznych. Przebieg zabiegu w żadnym stopniu nie zagraża pacjentowi. Zupełnie normalnym symptomem okazuje się natomiast uczucie delikatnego mrowienia odczuwane tuż po zakończeniu sesji. U niektórych poddających się zabiegowi zauważa się również nieco większą potliwość, która z reguły trwa jedną – dwie doby. Prawidłowym „objawem” właściwej reakcji skóry na dermabrazję pixelową okazuje się umiarkowane łuszczenie naskórka, bowiem w miejscu martwej tkanki pojawia się świeża, nowa. Pełne efekty zabiegu widoczne stają się sukcesywnie, wraz z biegiem czasu, a poprawa wyglądu i kolorytu skóry następuje w przeciągu paru kolejnych tygodni.

CZY ZABIEG JEST BOLESNY

Pixelowa dermabrazja nie jest bolesna, a wręcz odwrotnie – wielu pacjentów uznaje ten zabieg za przyjemny. Jest on znacznie wygodniejszy niż standardowa laserowa dermabrazja skóry.

DLA KOGO TERAPIA

Terapia bazująca na pixelowej dermabrazji jest zabiegiem idealnym dla każdego typu karnacji. Nie ma do jego wykonywania żadnych większych przeciwwskazań natury dermatologicznej. Ze względu na to, iż dermabrazja nie uszkadza zdrowych warstw skóry, a ukierunkowana jest jedynie na pozbycie się martwych, „starych” tkanek, nie stanowi trudności przeprowadzanie sesji nawet na najbardziej wrażliwych partiach ciała typu twarz, dekolt, szyja, dłonie.

REZULTATY PIXELOWEJ DERMABRAZJI

Poprzez omawiany zabieg, wykonywany w zalecanych ilościach i określonych odstępach czasu, można skutecznie pozbyć się zmarszczek i zyskać wyraźnie odmłodzony wygląd. Co więcej, resurfacing to także bardzo przydatna kuracja dla osób mających mocno zniszczoną skórę na skutek działania promieni słonecznych. W przypadku metody Pixel wystarczy zaledwie kilka sesji, aby w wygodny i komfortowy sposób poprawić kondycję skóry. Za dermabrazją laserową w tym wydaniu przemawiają brak bólu podczas wykonywania zabiegu, spektakularne rezultaty widoczne niemal od razu po rozpoczęciu terapii oraz krótki okres rekonwalescencji.

KORZYŚCI Z LASEROWEJ DERMABRAZJI PIXELEM

Zainteresować się dermabrazją pixelową warto ze względu na kilka konkretnych zalet, z jakimi niewątpliwie łączy się ten zabieg medycyny estetycznej. Do najważniejszych zaliczyć należy:

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z terapii pixelowej dermabrazji laserowej, serdecznie zapraszamy do kontaktu z Dermo Estetic. Zachęcamy do odwiedzenia naszej placówki znajdującej się na terenie miejscowości Żary.


dermo estetic monitoring dermo estetic parking dermo estetic platnosc karta dermo estetic winda dermo estetic mediraty Dermo Estetic Facebook
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X