umów się na wizytę: +48 (68) 470 66 11 | +48 881 001 955

Mikroigłowa RF SECRET

Secret RF – przeznaczony jest do niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek, blizn oraz do przestrzennego zagęszczenia i ujędrniania skóry.

Delikatny system wprowadzania igieł zdecydowanie skraca okres rekonwalestencji i zmniejsza dyskomfort podczas zabiegu, natomiast opatentowane przez producenta igły półizolowane pozwalają osiągnąć korzyści w postaci skutecznego leczenia rozstępów czy nadpotliwości. Pierwsze efekty można zauważyć już po jednym zabiegu.

Secret – to urządzenie, które przesyła wysoką częstotliwość (RF) bezpośrednio do skóry za pomocą mikroigieł.

Ponieważ energia o wysokiej częstotliwości jest dostarczona bezpośrednio do warstwy skóry, efektem zabiegu jest m.in. lifting, redukcja porów, leczenie trądziku (blizny), blizny różnego pochodzenia oraz redukcja zmarszczek.

Głębokość penetracji igły dostosowana jest w zależności od miejsca zabiegu, stanu skóry i rodzaju leczonej zmiany. Duże możliwości zmiany ustawień oraz możliwość użycia różnych igieł pozwalają na optymalizację parametrów) zabiegu tak by zabieg był w pełni skuteczny a także bezpieczny.

ILE ZABIEGÓW JEST WYMAGANE?

Z Secret RF możesz uzyskać dobre rezultaty już po jednym zabiegu, jednak jest to uzależnione od stanu pacjenta i zalecane jest wykonanie 3-5 procedur co 3 do 4 tygodni.

JAK DŁUGO TRWA ZABIEG ?

Po około 20-30 minutach znieczulenia sam zabieg trwa z reguły od 15 do 20 minut.

JAK DŁUGO TRWA REKONWALESTENCJA?

Po zabiegu zaczerwienienie znika po upływie około 3 godzin. W zależności od stanu pacjenta zaczerwienienie może utrzymać się do 3 dni.

WSKAZANIA PO ZABIEGU ?

Pierwszy tydzień po zabiegu staraj się nie pocierać nadmiernie skóry a także unikaj sauny i gorącej wody. Stosuj kremy regenerujące i nawilżające oraz filtry przeciwsłoneczne. Po ustąpieniu zaczerwienienia można nałożyć makijaż.

Serdecznie zapraszamy na zabieg mieszkańców miejscowości: Żary, Zielona Góra oraz okolic. 


dermo estetic monitoring dermo estetic parking dermo estetic platnosc karta dermo estetic winda dermo estetic mediraty Dermo Estetic Facebook
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X