umów się na wizytę: +48 (68) 470 66 11 | +48 881 001 955

Depilacja Laserowa

SKUTECZNY ZABIEG MOŻE BYĆ KRÓTKI I KOMFORTOWY

Przedstawiamy Państwu System ARION - laser aleksandrytowy do TRWAŁEJ DEPILACJI, renomowanej niemieckiej firmy Wavelight. Tylko kilka klinik w Polsce posiada go w swojej ofercie, w tym nasza placówka mieszcząca się w Żarach koło Zielonej Góry.

ZALETY DEPILACJI LASEROWEJ:

Przy tych wszystkich zaletach – cena zabiegu laserowej depilacji jest porównywalna z konkurencyjnymi starszymi technologicznie laserami.

CECHY SZCZEGÓLNE DEPILACJI LASEREM ARION

Delikatność: Epilacja z modułem impulsu

Specjalny moduł impulsu podwyższa efekt epilacji jednocześnie zapewniając, że ryzyko skutków ubocznych dla pacjenta praktycznie nie istnieje. Pacjent może jedynie odczuwać niewielki ból podczas zabiegu. Celem działania lasera jest osiągnięcie szybkiej, łagodnej i skutecznej terapii. Jest to możliwe dzięki specjalnemu kształtowi (budowie) impulsu w module (każdy impuls lasera składa się z serii krótkich impulsów). Naskórek ma wystarczająco dużo czasu między tymi impulsami aby rozproszyć ciepło i zabezpieczyć przed zniszczeniem termicznym skóry.

Elastyczność: duży zasięg długości impulsu

ARION posiada duży zasięg długości impulsu dzięki czemu można dostosować do indywidualnych potrzeb pacjenta - ten nadzwyczaj długi impuls, umożliwiaja epilacje u pacjentów z ciemna skóra (od I do IV typu) jednak w takich przypadkach wzrasta ryzyko przemijających odbarwień opalonego naskórka.

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W LASEROWEJ DEPILACJI

ZALECENIA DO LASEROWEJ DEPILACJI

Od dwuch do trzech dni przed zabiegiem pacjent powinien ogolić skórę w miejscu, które będzie poddane zabiegowi.

Po zabiegu depilacji:

Jakie okolice mogą być poddane depilacji laserowej?

Najczęściej usuwamy owłosienie z okolic: twarzy, pleców, bikini, nóg i pach. Właściwie każda okolica może być poddana zabiegowi laserowemu z wyjątkiem okolic oczu,nosa.

Ile zabiegów depilacji laserowej jest koniecznych, aby uzyskać pożądany efekt?

W celu uzyskania optymalnego rezultatu zalecamy na początek 4 zabiegi w odstępach 4 tygodniowych, a następnie w zależności od uzyskanego efektu planujemy następne.

Minimalna ilość zabiegów to 4 , ale średnio pacjenci wymagają od 5 do 6 sesji.

Podczas zabiegów stosowana jest nowoczesna chłodziarka, która chłodzi miejsca epilacji, dzięki której zabieg jest całkowicie bezbolesny i komfortowy. To nowość na rynku i najbardziej pożądany zabieg nie tylko w Zielonej Górze, ale i w całej Polsce.


dermo estetic monitoring dermo estetic parking dermo estetic platnosc karta dermo estetic winda dermo estetic mediraty Dermo Estetic Facebook
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X