umów się na wizytę: +48 (68) 470 66 11 | +48 881 001 955

Kriolipoliza

KRIOLIPOLIZA - czym jest?

Zabieg kriolipolizy wykonywany w mieszczącym się na terenie miejscowości Żary, nowoczesnym gabinecie medycyny estetycznej Dermo Estetic polega na kształtowaniu sylwetki poprzez selektywne uszkadzanie tkanki tłuszczowej na skutek działania niskimi temperaturami. Schłodzenie wybranych partii ciała pozwala na zgubienie centymetrów w obwodzie, zaś martwe komórki tłuszczowe wydalane są w ramach naturalnego procesu fizjologicznego. Mimo, iż kriolipoliza opiera swą efektywność działania na zastosowaniu zimna, nie jest w żadnym stopniu ryzykowna dla organizmu. Zabieg ten nie wiąże się z żadnymi niepożądanymi skutkami ubocznymi oraz nie doprowadza do uszkodzenia tkanek czy naskórka.

Jak wygląda zabieg?

Zanim Pacjent decydujący się poddać kriolipolizie skorzysta z zabiegu konieczne jest wykonanie u niego pomiaru grubości tkanki tłuszczowej. Ten etap nie może zostać pominięty w żadnym razie, ponieważ na jego podstawie dochodzi do ustalenia określonych parametrów „zimnych sesji” i zaprogramowania przebiegu zabiegu, który w każdym jednym przypadku oparty jest na indywidualnych ustawieniach – w zależności od stanu Pacjenta. Gdy pomiary zostaną wykonane, następny krok to nałożenie osłony w postaci zabezpieczającej membrany. Dopiero po tym wykonujący zabieg przykłada aplikator do określonego fragmentu sylwetki poddawanego kriolipolizie. Aplikator zasysa fałdy skórne okryte nadmierną ilością tkanki tłuszczowej i chłodzi je tak, aby możliwe było usunięcie niepotrzebnych warstw tłuszczu.

Ile trwa i jak duży obszar ciała można chłodzić jednorazowo?

Pojedyncza sesja kriolipolizy powinna trwać 70 minut na każdą wybraną partię ciała. Podczas jednego spotkania wykonywane są zabiegi na maksymalnie cztery odrębne części sylwetki, przykładowo brzuch plus uda itd. W sytuacji, gdy równocześnie poddaje się kriolipolizie kilka obszarów, do każdego miejsca stosowany jest oddzielny aplikator, a praca wszystkich przebiega w tym samym czasie, równolegle.

Z jaką częstotliwością?

Kriolipolizę zaleca się powtarzać co sześć tygodni. W przypadku, gdy zabiegowi poddawane są odmienne partie sylwetki, odstęp między poszczególnymi sesjami może być znacznie krótszy, tj. 3 tygodnie. Ponadto, na jednym fragmencie ciała, w ramach pojedynczej serii dopuszcza się najwięcej trzy zabiegi.

Co z efektami?

Pierwsze rezultaty widoczne są gołym okiem po upływie zaledwie dwóch tygodni od wykonania zabiegu. Wraz z biegiem czasu, stają się one wyraźniejsze a ich pogłębianie się notowane jest z reguły do trzech miesięcy.

Czy trzeba znieczulać?

Wykonywanie kriolipolizy nie jest bolesne, dlatego nie jest wymagane poddawanie Pacjenta znieczuleniu.


dermo estetic monitoring dermo estetic parking dermo estetic platnosc karta dermo estetic winda dermo estetic mediraty Dermo Estetic Facebook
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X