umów się na wizytę: +48 (68) 470 66 11 | +48 881 001 955

Laserowe Usuwanie Tatuaży

Może stanowić dekorację ciała, przekazuje ważną dla nas symbolikę, prezentuje indywidualność osób ceniących posiadanie własnego stylu, ale dla wielu to nieprzyjemna pamiątka z przeszłości, której chcieliby się skutecznie pozbyć. Mowa o tatuażu, jaki nie dla wszystkich okazuje się ozdobą na całe życie. Dzisiejszy postęp w dziedzinie medycyny estetycznej przynosi skuteczne rozwiązanie dla poszukujących trwałej metody usuwania tatuaży. Znane i wykonywane od setek tysięcy lat upiększanie z zastosowaniem specjalnego tuszu wprowadzanego do skóry w celu zmiany jej pigmentacji da się ostatecznie zlikwidować laserowo. Zapraszamy do naszych gabinetów mieszczących się na terenie Zielonej Góry oraz Żar, w celu skonsultowania i umówienia zabiegu.

INNOWACYJNY LASER STARWALKER FOTONA JUŻ W DERMO-ESTETIC !

W ramach oferty Dermo Estetic, Pacjenci mogą korzystać z profesjonalnego usuwania tatuażu laserem FOTONA StarWalker, który stanowi innowacyjne urządzenie najnowszej generacji. Sprzęt ten powstał jako efekt przeszło półwiekowej, intensywnej pracy marki Fotona oraz systematycznego gromadzenia przez firmę bogatych doświadczeń z zakresu szeroko rozumianej laseroterapii. Dzięki pionierskiemu sprzętowi jakim jest StarWalker, nastąpił zupełny przełom w medycynie estetyczne, pozwalający na precyzyjne likwidowanie w błyskawicznym tempie zarówno klasycznych tatuaży, jak i szeregu rozlicznych niedoskonałości skórnych.

Mamy wielką przyjemność poinformować, że Dermo Estetic to czwarta w naszym kraju jednostka medyczna, która prezentuje Klientom możliwość skorzystania z zabiegów wykonywanych z zastosowaniem wielofunkcyjnego, nowatorskiego lasera Star Walker renomowanego producenta – firmy Fotona. To, co warte wyróżnienia to z pewnością nietuzinkowa konstrukcja urządzenia. Laser StarWalker bazuje na czterech różnych długościach fal laserowych. Co więcej, maszyna działa w 14 różnych trybach, w zależności od zapotrzebowania. Na dziś dzień to niezrównany model lasera, który stanowi zdecydowany numer jeden w zakresie usuwania tatuaży oraz usuwania przebarwień, epilacji oraz zmian naczyniowych. Działanie sprzętu oparte jest o emisję energii o dużej mocy w postaci ultra-krótkich impulsów. To przesądza o stuprocentowej skuteczności nie tylko w likwidacji tatuaży, ale także w leczeniu blizn, rozstępów i szpecącego trądziku, zachowując przy tym maksimum bezpieczeństwa.

NAJLEPSZY ZABIEG

Użycie lasera StarWalker w celu pozbycia się niechcianej „ozdoby” ciała jest wskazane nawet w przypadku bardzo głęboko położonych tatuaży, czy tych o złożonym składzie chemicznym bądź większej ilości barwnika, ponieważ urządzenie może emitować fale rozmaitej długości, zatem ma rozległy wachlarz zastosowania. Nie powoduje przy tym żadnych mechanicznych uszkodzeń w obrębie naskórka bądź tkanek wokół miejsca przeprowadzania zabiegu. Biorąc wszystkie powyższe czynniki pod uwagę, śmiało można określić StarWalker jako punkt zwrotny w laseroterapii i całej medycynie estetycznej. To połączenie maksymalnej skuteczności z pełnym bezpieczeństwem oraz najwyższą technologią.

WIDOCZNA POPRAWA

Pierwsze efekty zastosowania lasera StarWalker dostrzegalne są już po zaledwie jednej sesji. Pojedyncze zabiegi przynoszą widoczną poprawę, jednak zaleca się wykonanie pełnej kuracji laserowej, w zależności od indywidualnych potrzeb, co natomiast określą każdemu Pacjentowi osobiście specjaliści gabinetu Dermo Estetic po wizycie w naszej siedzibie mieszczącej się w Żarach oraz Zielonej Górze. Gwarantujemy nie tylko znaczną poprawę kondycji skóry, ale i podniesienie komfortu życia.

Rezultaty zabiegu z wykorzystaniem lasera StarWalker w wielkim skrócie prezentują się następująco:

Zabieg z zastosowaniem lasera StarWalker najlepiej jest wykonać w przypadku:

Serdecznie Zapraszamy!

Rejestracja telefoniczna 788 219 901 lub 68 470 66 11


FotonaFotonaFotonaFotonaFotonaFotona

dermo estetic monitoring dermo estetic parking dermo estetic platnosc karta dermo estetic winda dermo estetic mediraty Dermo Estetic Facebook
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X